Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

 • „ Aktywna kobieta-czas na pracę!”.

  W dniu 05.11.2019r. w siedzibie naszego Urzędu odbyło się seminarium pn. „Aktywna kobieta-czas na pracę!”. Organizatorami spotkania byli Jerzy Rakowski Starosta Mławski i Witold Żerański Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie.

 • Jak bezpiecznie szukać pracy za granicą? Spotkanie z asystentem EURES

  W dniu 20 listopada 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie w sali numer 206 odbędzie się spotkanie „Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót".

 • OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE

  Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe „Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, Operator/Programista CNC "

 • Wykaz pracodawców, z którymi w październiku 2019 r. zawarto umowy

  Wykaz pracodawców, z którymi w październiku 2019 r. zawarto umowy

 • Zapraszamy na seminarium "Aktywna kobieta - czas na pracę!"

  Dnia 05 listopada 2019r o godz. 11:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbędzie się seminarium "Aktywna kobieta - czas na pracę!". Seminarium skierowane jest do kobiet zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy. Zapraszamy do udziału.

 • Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych

  W dniu 23 października 2019 roku pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie byli uczestnikami I Kongresu Interesariuszy Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. Tematem kongresu było podsumowanie trwającego 3 lata projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” realizowanego przez PWSZ w Ciechanowie w latach 2016 – 2019.

 • Edukacja a potrzeby rynku pracy

  W ramach programu Młodzi u progu kariery w dniu 24 października 2019 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbyło się seminarium „Edukacja a potrzeby rynku pracy”.

 • Europejskie Dni Pracodawców - podsumowanie spotkania

  W dniu 25 października br. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie wziął udział w Europejskich Dniach Pracodawców. Z tej okazji zorganizowano bezpłatne punkty konsultacyjne z udziałem: Placówki Straży Granicznej Warszawa – Modlin im. płk. Jakuba Witolda "Witalisa" Chmury, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Wieloosobowego stanowiska ds. cudzoziemców z Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie.

 • Seminarium - „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w działaniach Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie”

  W dniu 23 października 2019r. odbyło się seminarium pn. „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w działaniach Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie”. Organizatorami spotkania byli Jerzy Rakowski Starosta Mławski i Witold Żerański Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie.

 • Zapraszamy na seminarium Edukacja a potrzeby rynku pracy

  24 października 2019 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbędzie się seminarium „Edukacja a potrzeby rynku pracy”. Seminarium skierowane jest do dyrektorów szkół, pedagogów, doradców zawodowych oraz rodziców uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zapraszamy do udziału.

 • PUNKT KONSULTACYJNY

  W związku z zainteresowaniem ofertą Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego sp. z o. o. Powiatowy Urząd pracy organizuje Punkt Konsultacyjny ze specjalistą Funduszu w dniu 23.10.2019 od godz.10 w Sali 206.

 • Jesteśmy „Liderem aktywizacji osób młodych 2019”

  Dnia 16.10.2019r. odbyła się konferencja „Przyjazny rynek pracy - niestandardowa oferta dla juniora i seniora” oraz gala konkursu Lider aktywizacji osób młodych 2019, na której Powiatowy Urząd Pracy w Mławie jako jedyny urząd pracy w województwie mazowieckim został wyróżniony za promowanie niestandardowych, oryginalnych rozwiązań wspierających aktywizację osób młodych.

 • Nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy".

  Ukazał się nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy". Zapraszamy do zapoznania się z treścią

 • Europejskie Dni Pracodawców

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką zatrudniania cudzoziemców do wzięcia udziału w Europejskich Dniach Pracodawców, w ramach których 25 października w godzinach 9:00-12:00 w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbędą się konsultacje z pracownikami: Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie, Placówki Straży Granicznej, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, ZUS

 • OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIE GRUPOWE

  Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż w ramach realizacji Projektu „Bezrobotni z III profilem pomocy aktywni na rynku pracy powiatu mławskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.1 RPO WM prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe: 1) „Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, Operator/Programista CNC 2) „Instalator systemów fotowoltaicznych”

 • Zapraszamy na seminarium - „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu w działaniach Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie”

  Dnia 23 października 2019r. odbędzie się seminarium skierowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz ośrodków pomocy społecznej, przedsiębiorców i pracodawców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką naszego spotkania. Tematem seminarium będzie prezentacja programów i projektów skierowanych do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym realizowanych na terenie powiatu mławskiego oraz możliwości wsparcia tej grupy osób poprzez ekonomię społeczną. ZAPRASZAMY.

 • „Zawsze gotowi, zawsze blisko” - praca w służbach mundurowych - po spotkaniu z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie

  08.10.2019 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie odbyła się grupowa informacja zawodowa na temat „Formy czynnej służby wojskowej". Spotkanie prowadzone było przez przedstawiciela Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Uczestnicy spotkania zainteresowani pracą w szeregach wojska poznali czym są Wojska Obrony Terytorialnej i jak można ubiegać się o przyjęcie do tej formacji.

 • Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót!

  W dniu 3 października 2019 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbyło się kolejne spotkanie grupowe „Bezpieczny Wyjazd – Bezpieczny Powrót", skierowane do osób, planujących w najbliższej przyszłości wyjazd zarobkowy do krajów UE/EOG. Andrzej Śniegocki zatrudniony jako asystent EURES z ciechanowskiej filii WUP wskazał kilka podstawowych zasad, których przestrzeganie zminimalizuje rozczarowanie i pozwoli uniknąć kłopotów związanych z poszukiwaniem zagranicznego zatrudnienia.

 • Ogłoszenie o wyborze Partnera

  Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż w odpowiedzi na ogłoszony otwarty nabór Partnera złożone zostały 3 oferty.

 • Szukasz ciekawej stabilnej pracy? Zostań żołnierzem!

  Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady rekrutacji do czynnej służby wojskowej, warunki kształcenia oraz zatrudnienia przyszłych żołnierzy. Spotkanie odbędzie się w dniu 8 października 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie

 • Wykaz pracodawców, z którymi we wrześniu 2019 r. zawarto umowy

  Wykaz pracodawców, z którymi we wrześniu 2019 r. zawarto umowy

 • Myślisz o wyjeździe za granicę lub wróciłeś do kraju - przyjdź na spotkanie „Bezpieczny wyjazd, bezpieczny powrót”

  W dniu 3 października 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie w sali numer 206 odbędzie się spotkanie „Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót".

 • PRIMUS IN AGENDO

  W dniu 20 września 2019 roku w siedzibie Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca cykl obchodów 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia pt.: ”Przyszłość Publicznych Służb Zatrudnienia”. Podczas uroczystości Witold Żerański, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie został uhonorowany Odznaką Primus in Agendo łac. "Pierwszy w działaniu".

 • PUNKT KONSULTACYJNY ZE SPECJALISTĄ POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W MŁAWIE

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Mławie.

 • PUNKT KONSULTACYJNY ZE SPECJALISTAMI ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

  Zapraszamy Pracodawców do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 7 na indywidualne porady w Punkcie Konsultacyjnym, udzielane w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy".

Wyświetlanie 1 - 25 z 451 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

5,1%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu września 2019r.


Wykres stopa bezrobocia sierpień 2019 rok

 

 • 861,40 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
 • 1.033,70 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
 • 430,70 zł Dodatek aktywizacyjny
 • 29.035,44 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę