Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Nagłówek

Aktualności

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi szkoleniowe - Operator wózków jezdniowych

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi szkoleniowe Powiatowy Urząd Pracy w Mławie działając na podstawie art.138o. ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) oraz na podstawie Zarządzenia Nr 27/2016 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie w sprawie wprowadzenia Regulaminu dotyczącego realizacji...

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - usługi szkoleniowe - „Profesjonalny sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, terminala płatniczego plus minimum sanitarne”

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU – usługi szkoleniowe Powiatowy Urząd Pracy w Mławie działając na podstawie art.138o. ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm.) oraz na podstawie Zarządzenia Nr 27/2016 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie w sprawie wprowadzenia Regulaminu dotyczącego realizacji...

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe: Profesjonalny Sprzedawca kasjer z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz minimum sanitarne (80 godzin) - 10 osób.        2. Operator wózków jezdniowych (...

Bon na zasiedlenie - szansa dla młodych

Młode osoby bezrobotne mogą liczyć na wsparcie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie, które realizowane jest w formie bonów na zasiedlenie.

Solidność to nasza domena

Nasze starania postanowiliśmy zweryfikować. To właśnie spowodowało, że zgłosiliśmy nasz udział w konkursie, by niezależne jury oceniło nasze zaangażowanie i profesjonalizm w obsłudze klienta.

Wykaz pracodawców z którymi w miesiącu czerwiec 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców z którymi w miesiącu czerwiec 2018 r. zawarto umowy

Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań prowadzi rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej

Informujemy, że w każdy czwartek miesiąca od godz. 8:00, Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m.Żagań będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej. Szczegóły w załącznikach.

Klauzula informacyjna w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L.2016.119.1, dalej RODO)

Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wykazy pracodawców, z którymi w maju 2018 r. zostały zawarte umowy

Wykazy pracodawców, z którymi w kwietniu 2018 r. zostały zawarte umowy

Wyświetlanie 1 - 10 z 248 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę