Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

Nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy"

Ukazał się nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy". Zapraszamy do zapoznania się z treścią

Urząd Pracy w terenie

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie 6 lipca br. zorganizował po raz pierwszy nabór w Urzędzie Gminy Strzegowo pod potrzeby kadrowe Agencji Pracy Tymczasowej Adecco Poland sp. z o.o., Warszawa.

Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, że w dniu 29 czerwca 2016 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia w Mławie.

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Termin trwania naboru: 01-15.07.2016 r. Wnioski złożone po tym terminie nie będą podlegały rozpatrzeniu.

Nasze działania w zakresie ekonomii społecznej wyróżnione

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w dniu 15 czerwca 2016r. zorganizowało w Bibliotece Narodowej w Warszawie „II Mazowieckie Spotkania z Ekonomią Społeczną”

Konferencja „Wsparcie kształcenia ustawicznego środkami Krajowego Funduszu Szkoleniowego”

W dniu 15 czerwca 2016 roku w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej odbyła się konferencja nt. „Wsparcie kształcenia ustawicznego środkami Krajowego Funduszu Szkoleniowego”. Była ona poświęcona działaniu KFS w ciągu ostatnich dwóch lat oraz dyskusji nad potrzebnymi zmianami w jego funkcjonowaniu w przyszłości.

Grupowa informacja zawodowa - Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót

W dniu 15.06.2016r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie odbyło się kolejne spotkanie osób zainteresowanych wyjazdem do pracy za granicę - Bezpieczny wyjazd, bezpieczny powrót.

Legalność Zatrudnienia

W związku z sygnałami w sprawie łamania przepisów prawa pracy przez pracodawców oraz braku podpisywania umów o pracę z zatrudnianymi pracownikami, a także zatrudnianiem nieletnich Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informujemy, że sprawdzanie legalności zatrudnienia nie leży w zakresie

Spotkanie branżowe

W dniu 31 maja 2016 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie odbyło się kolejne spotkanie branżowe w którym wzięli udział przedstawiciele firm z terenu powiatu mławskiego.

Benchlearning - po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy w Mławie!

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie jako jeden z dwóch urzędów w Polsce przystąpił do inicjatywy realizowanej przez Sieć Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia, zwanej benchlearningiem. W Polsce inicjatywa ta jest realizowana wspólnie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie w ramach benchlearningu wystąpił w roli modelowego polskiego urzędu pracy.

Współpraca Powiatowego Urzędu Pracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej

W dniu 20 maja 2016 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy odbyło się kolejne spotkanie dotyczące współpracy tut. Urzędu Pracy z Samorządami i Ośrodkami Pomocy Społecznej.

NABÓR KANDYDATÓW NA SZKOLENIA

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie planuje zorganizować szkolenie "Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego D1, D1E, D, DE"

Dyżur Specjalisty z Państwowej Inspekcji Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż w dniu 24 maja 2016 roku w ramach Punktu Konsultacyjnego dyżur będzie pełnił specjalista z Państwowej Inspekcji Pracy

Obsługa klienta- Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane aktualnymi ofertami pracy oraz innymi usługami Urzędu zgłaszają się na poszczególne stanowiska obsługi na Sali Operacyjnej (pokój nr 6) według przyjętego klucza alfabetyczno-terytorialnego: STANOWISKO 2           Pośrednik Pracy Ilona Prymus- B, C ,Ć ,E ,G, U, V, Y STANOWISKO 3           Pośrednik Pracy Anna Kowalska-Welenc - A, D, I, K, Ł STANOWISKO 4          Doradca zawodowy Tomasz Kowalkowski- J, R, S, Ś STANOWISKO 5           Doradca Zawodowy - Anna Oleszkiewicz- F, H, I, M, P, Ź, Ż STANOWISKO 6           Pośrednik Pracy  Nina Sztuba-Wieczorek- N, O,Q, T, W, Z Telefon: 23 654...

NABÓR KANDYDATÓW NA SZKOLENIA

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór na szkolenia dla osób bezrobotnych: Technolog robót wykończeniowych, Zbrojarz-cieśla, Hydraulik.

Monitoring zawodów deficytowych i nadwyżkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie zachęca do zapoznania się z Monitoringiem zawodów deficytowych i nadwyżkowych w powiecie mławskim w 2015 roku. Został on opracowany zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tj. Dz. U. z 2015

Termin składania wniosków o przyznanie refundacji za zatrudnienie bezrobotnego do 30 r.ż. upływa 13 maja 2016 r.!

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż z dniem 13.05.2016 r. zamyka nabór wniosków o przyznanie refundacji za zatrudnienie bezrobotnego do 30 r.ż.

Ogłoszenie

Powiat Mławski /Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje iż w okresie od 01.01.2016r. do 31.12.2017r. realizuje projekt pod nazwą „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie mławskim (II)”.

Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia w Mławie.

Relacja z VI Mławskich Targów Pracy

Dnia 21 kwietnia 2016 roku w Mławskiej Hali Sportowej już po raz szósty odbyły się Targi Pracy. Tradycyjnie organizatorem imprezy był Witold Żerański Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie oraz Sławomir Kowalewski Burmistrz Miasta Mława. Targi honorowym patronatem objął Starosta Mławski.

Komunikat Zarządu Województwa Mazowieckiego

W dniach 9 listopada 2015 r. – 31 grudnia 2015 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego przeprowadził konkurs na wybór strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Ogłaszamy nabory wniosków!

Informacja o uruchomieniu naboru wniosków.

Nowa szansa dla osób po 50 roku życia

Informacja o rozpoczęciu realizacji programu skierowanego do osób bezrobotnych, które ukończyły 50 rok życia

Spółdzielcy na start!

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie rozpoczyna realizację programu dla osób bezrobotnych tworzących spółdzielnie socjalne.

Wyświetlanie 201 - 225 z 249 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

6,1%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu maja 2018r.

Statystyki i analiza
  • 847,80 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.017,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 423,90 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 27.737,04 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę