Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

Przedsiębiorcą być!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w dniu 26 września 2018 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbyło się pierwsze z cyklicznych szkoleń dla osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą. Szkolenie prowadził Łukasz Jasiński przedstawiciel Fundacji Tax Care.

Zapraszamy - Weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe: 1. Profesjonalny Sprzedawca kasjer z obsługą kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz minimum sanitarne 2. „Operator wózka jezdniowego z uprawnieniami UDT”

Wykaz pracodawców z którymi we wrześniu 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców z którymi we wrześniu 2018 r. zawarto umowy

Ogłoszenie o naborze KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wsparcie dla osób po kryzysach oraz ich rodzin

W dniu 11.09.2018 w PUP w Mławie odbyło się szkolenie ,,Razem do samodzielności’’ zorganizowane przez fundację eFkropka. Szkolenie było skierowane do pracowników instytucji pomocowych, którzy w swojej pracy zawodowej mogą zetknąć się z osobami po kryzysach psychicznych. W szkoleniu wzięło udział 17 osób, wśród których byli pracownicy socjalni MOPS w Mławie, GOPS w Strzegowie, GOPS Wiśniewie, GOPS w Lipowcu Kościelnym, pracownicy Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie, kuratorzy Sadu Rejonowego w Mławie, doradca zawodowy PUP w Mławie oraz organizatorzy szkolenia - przedstawiciele fundacji. 4 godzinne szkolenie przeprowadzono w formie...

Punkt Konsultacyjny Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego sp. z o. o. Powiatowy Urząd pracy organizuje spotkanie ze specjalistami Funduszu w dniu 18.09.2018 od godz.11 w Sali 204.

Bezpłatne szkolenie dla przyszłych przedsiębiorców.

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie zaprasza na szkolenie „Przedsiębiorcą być”, które odbędzie się w dniu 26 września 2018 roku. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11:00.

WZNAWIAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż z dniem 13.09.2018r. wznowiony został nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Pozyskaliśmy nowe środki!

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie w odpowiedzi na nabór wniosków ogłoszony w miesiącu sierpniu b.r. przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, złożył 4 wnioski na programy aktywizacji zawodowej bezrobotnych na łączną kwotę dofinansowania w wysokości ponad 980 tys. zł. z przeznaczeniem na wsparcie dla ok. 100 osób. Wszystkie wnioski zostały ocenione pozytywnie i otrzymały wnioskowane dofinansowanie ze środków rezerwy Funduszu Pracy.

Szkolenia - zdobywaj wiedzę bo warto!

"Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym" - Henry Ford, Ford Motor Company.

Ogłoszenie o zamówieniu - usługi szkoleniowe - Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia w zakresie: „Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych +ECDL B2+B3” dla 6 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie.

Zapytanie ofertowe zaproszenie do złożenia oferty w ramach rozeznania rynku na usługę szkolenia - Prawo jazdy kat. C

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, wypełniając obowiązek wynikający z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (DZ.U z 2018 r poz. 1265 i 1149) oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014r. w sprawie szczególnych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz.U 2014 poz. 667), na podstawie art.4 pkt.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017r. poz. 1579 z późn. zm. oraz Regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości szacunkowej wyrażonej w złotych nieprzekraczającej równowartości 30 000 euro, składa ...

Pracodawco - oferujemy nowe możliwości

W dniu 5 września 2018 roku w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie w ramach działań Punktu Konsultacyjnego gościliśmy specjalistów z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego sp. z o. o.

Wykaz pracodawców z którymi w sierpniu 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców z którymi w lipcu 2018 r. zawarto umowy

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 04 września 2018 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy (PRRP) w Mławie.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE - SPAWACZ

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe: Spawacz metodą MAG 135 Spawacz metodą TIG 141 Spawacz metodami MAG (135) i TIG (141)

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie zaprasza do udziału w projekcie „Bezrobotni z III profilem pomocy aktywni na rynku pracy powiatu mławskiego” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.1 RPO WM na lata 2014-2020

Miło nam poinformować , że złożony przez nas w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych projekt nr RPMA.09.01.00-14-9706/17, został zakwalifikowany do dofinansowania.

„Razem do samodzielności” - warsztaty dla profesjonalistów.

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż włączył się w działania związane z projektem „Razem do samodzielności” realizowanym na terenie powiatu mławskiego przez Fundację eFkropka przy współpracy Zespołu Ośrodków Wsparcia w Mławie. Honorowy patronat nad projektem objął Starosta Mławski. Projekt realizowany jest w okresie od 01.07.2018 roku do 30.11.2020 roku w ramach zadania publicznego „Wsparcie samodzielności społecznej osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin” ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

Jaki zawód? Jaka szkoła? - Pierwsze ważne decyzje zawodowe

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia oraz wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców i chcąc zapobiegać bezrobociu Powiatowy Urząd Pracy w Mławie kontynuować będzie realizację programu Młodzi u progu kariery. Program ten skierowany jest do uczniów ostatnich klas gimnazjum (szkół podstawowych) oraz uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych. Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się również z rodzicami, którzy mają znaczący wpływ na zawodowe decyzje swoich...

Awaria faksu

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie w związku z awarią faksu o numerze 23-6543404 zwraca się o przesyłanie korespondencji na adres e-mail: waml@praca.gov.pl. Za utrudnienia przepraszamy.

Realizujemy kolejny projekt!

Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy Lokalna Grupa Działania w Ciechanowie / Partnerzy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie, Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żurominie informuje iż w okresie od 16.07.2018r. do 31.12.2019r. realizuje projekt pod nazwą: „RAZEM NIE DAMY SIĘ WYKLUCZYĆ”

Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Bezpieczne i tanie pożyczki dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy z powiatu mławskiego i ci, którzy planują nimi zostać, mogą skorzystać z tanich i bezpiecznych pożyczek udzielanych przez Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Operator koparkoładowarki

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia wszczętego  w dniu 23.07.2018r. na przeprowadzenie szkolenia w zakresie „Operator koparkoładowarki" Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ul. Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława zawiadamia, iż w dniu 03.08.2018r.  zawarta została umowa z Ośrodkiem Szkolenia OSKAR, ul. Studzienna 13/3, 87-100 Toruń, w sprawie przeprowadzenia szkolenia dla 2 osób bezrobotnych. Informujemy, iż  w prowadzonym postępowaniu wpłynęło  3 oferty na przeprowadzenie szkolenia.      Mława, dnia 03.08.2018r.   ...

Nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy".

Ukazał się nowy numer Kwartalnika "Mławski Świat Pracy". Zapraszamy do zapoznania się z treścią

Wyświetlanie 26 - 50 z 308 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

5,7%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu września 2018r.

Statystyki i analiza
  • 847,80 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.017,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 423,90 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 27.126,48 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę