Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

Plan szkoleń na 2019 rok

W załączniku plan szkoleń na 2019r realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Sto lat publicznych służb zatrudnienia

Z okazji 100. rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia w dniu 23.01.2019 w Biznes Klubie PGE Stadionu Narodowego odbyła się uroczysta gala z udziałem minister Elżbiety Rafalskiej. W uroczystości oprócz minister Rafalskiej uczestniczyli także m.in. wiceministrowie rodziny Stanisław Szwed i Kazimierz Kuberski, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin oraz osoby z publicznych służb zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie reprezentował dyrektor Urzędu Pan Witold Żerański

Uwaga - Rekrutacja do firmy STRABAG !!!

W związku z planowanymi pracami związanymi z rozbudową trasy S-7, na odcinkach: Napierki - Mława, Strzegowo – Pieńki oraz Pieńki - Płońsk, Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie STRABAG.

Spotkanie rekrutacyjne z Koncernem STRABAG

W ramach współpracy naszego Urzędu z Koncernem STRABAG i ustaleniach poczynionych z firmą informujemy, iż obecnie możemy potwierdzić, że wyznaczony został pierwszy termin spotkania rekrutacyjnego na dzień 20.02.2019r. Spotkanie to przeznaczone będzie dla osób, które są zainteresowane dostosowaniem kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenie do potrzeb firmy.

Komunikat dotyczący PIT-11

Informacje PIT-11 dla osób pobierających w 2018r świadczenia z tutejszego Urzędu można odebrać osobiście w pokoju 19 (parter) w okresie od dnia 28 stycznia 2019r do 01 lutego 2019r w godzinach od 9:00 do 15:30.

Spotkanie „Przedsiębiorcą być”

W dniu 17 stycznia br. po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie z Fundacją TaxCare dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej

Zostań żołnierzem! Spotkanie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie już za nami

Po raz pierwszy w tym roku, w dniu 17 stycznia zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem WKU w Ciechanowie dla osób zainteresowanych karierą zawodową w służbach mundurowych

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 15 stycznia 2019 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy (PRRP) w Mławie. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie – Pan Witold Żerański oraz Zastępca Dyrektora – Pani Aldona Zasina.

Szukasz ciekawej stabilnej pracy? Zostań żołnierzem! Zapraszamy na spotkanie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie

Zapraszamy na kolejne, z cyklicznie organizowanych, spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady rekrutacji w ramach wojsk obrony terytorialnej i czynnej służby wojskowej, warunki kształcenia oraz zatrudnienia przyszłych żołnierzy. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, ul. Wyspiańskiego 7 pok. 212.

Pracodawco mamy dla Ciebie receptę na ukryty potencjał rynku pracy

Dnia 22 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 w sali 206 ZAPRASZAMY do udziału w spotkaniu na temat wsparcia pracodawców w pozyskaniu pracowników, w ramach podjętej kampanii promocyjnej „Ukryty potencjał osób nieaktywnych i biernych zawodowo”.

Zapraszamy wszystkie osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą na szkolenie, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie we współpracy z Fundacją Tax Care zaprasza wszystkie osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą na szkolenie, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku w siedzibie tutejszego Urzędu w Sali 206. Zaczynamy o godzinie 11.00.

Ogłoszenie o naborze wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Ukryty potencjał osób nieaktywnych i biernych zawodowo

Powiatowy Urząd Pracy rozpoczyna kampanię promocyjną skierowaną do osób, które nie mają i nie mogą uzyskać statusu osoby bezrobotnej oraz do pracodawców, którzy mają potrzeby kadrowe.

Czas na decyzję! Kim chciałbyś zostać jak dorośniesz?

Wybór szkoły zarówno ponadgimnazjalnej (ponadpodstawowej) jak i wyższej to odpowiedzialne zadanie w życiu młodego człowieka, które może zaważyć na całym późniejszym jego życiu. Jak właściwie dokonać tego wyboru? Zastanawiają się zarówno uczniowie jak i ich rodzice. Podjęcie tej decyzji ma fundamentalne znaczenie dla przyszłego życia zawodowego.

Sposób na znalezienie pracy lub pracownika

W naszym życiu musi być czas na wszystko, także na naukę, pracę i odpoczynek. Dążeniem wielu osób jest znalezienie pracy oraz jej utrzymanie. Nie można liczyć na przypadek, chociaż zdarzają się. W uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia osobom bezrobotnych, a pracodawcom właściwego, dobrego wykwalifikowanego i kompetentnego pracownika pomagają projekty realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Mlawie

Wykaz pracodawców, z którymi w grudniu 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców, z którymi w grudniu 2018 r. zawarto umowy

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym Dyrekcja oraz Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie

Zdobądź uprawnienia - znajdź pracę w firmie STRABAG!

Z początkiem 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z jednym z europejskich koncernów budowlanych. Wiedząc, że wykonawcą planowanego „naszego” odcinka Trasy S-7 będzie Oddział SRTABAG w Nidzicy, nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami firmy.

SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE ... TECHNOKABEL

Z cyklu artykułów "Sami nie wiecie co posiadacie..." przedstawiamy Państwu już trzecią nowatorską firmę, działającą na terenie powiatu mławskiego, która jest producentem kabli i eksporterem swoich produktów na rynki międzynarodowe.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 17 grudnia 2018 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy (PRRP) w Mławie. W spotkaniu uczestniczył Starosta Mławski - Pan Jerzy Rakowski, członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie – Pan Witold Żerański oraz Zastępca Dyrektora – Pani Aldona Zasina.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA Ostatnia w tym roku szansa by ubiegać się o Bon na zasiedlenie!

PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Przedłużamy nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej do 18.12.2018r.!

Ogłoszenie

Dnia 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) Powiatowy Urząd Pracy w Mławie będzie nieczynny. Wyznaczonym dniem pracy jest 15 grudnia 2018 r. (sobota).

PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Ostatnia w tym roku szansa by ubiegać się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej!

Wykaz pracodawców, z którymi w listopadzie 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców, z którymi w listopadzie 2018 r. zawarto umowy

Wyświetlanie 26 - 50 z 362 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

6,1%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu stycznia 2019r.

Wykres. Liczba bezrobotnych i stopa bezrobocia
  • 847,80 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.017,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 423,90 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 29.182,44 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę