Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

Warsztaty dla przedsiębiorczych

Bezrobotni, nieaktywni zawodowo i inne osoby zainteresowane uruchomieniem działalności gospodarczej - mieszkańcy powiatu mławskiego (z wyłączeniem miasta Mławy) mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania, LGD „Północne Mazowsze”, Powiatowy Urząd Pracy w Mławie i Filię WUP w Ciechanowie.

Targi Pracy branży elektronicznej

10 luty 2017r. godzina 11:00 - 13:00 SALA 206

Urząd Pracy w terenie

Powiatowy Urzędu Pracy w Mławie serdecznie zaprasza na spotkanie z pracodawcami dotyczące promocji usług oferowanych przez Urząd Pracy w 2017 roku.

Wykaz pracodawców, z którymi w styczniu 2017 roku zostały zawarte umowy

Wykaz pracodawców, z którymi w styczniu 2017 roku zostały zawarte umowy

Po spotkaniu z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie

W dniu 20.01.2017r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie odbyło się spotkanie przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie z osobami bezrobotnymi zainteresowanymi ofertą służb mundurowych

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

W dniu 20 stycznia 2017 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Mławie.

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Są środki na zatrudnienie osób do 30 r.ż.!

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o refundację pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanych bezrobotnych do 30 roku (art. 150f ustawy). Kompletne wnioski można składać w terminie od 03.01.2017 do 25.01.2017 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, ul. Wyspiańskiego 7, Sekretariat pokój nr 101, w godz. 8.00 – 16.00.

Uwaga zmiany w obsłudze klienta!

Informujemy, iż od dnia 02.01.2017 obowiązuje nowy system obsługi klientów zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie.

Wydawanie zaświadczeń - zmiana

UWAGA ! Od dnia 02.01.2017 r. wydawanie zaświadczeń odbywać się będzie w Punkcie Obsługi Klienta Stanowisko 1 . W celu uzyskania zaświadczenia należy wypełnić wniosek o wydanie zaświadczenia / druki wniosków dostępne w Punkcie Obsługi Klienta / oraz pobrać stosowny bilet z biletomatu.

Nowe zasady dotyczące KFS w 2017 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż od dnia 01.01.2017r. wejdzie w życie nowe rozporządzenie MRPiPS zmieniające rozporządzenie w sprawie przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Znowelizowane rozporządzenie oraz nowe zasady ubiegania się o środki z KFS przez pracodawców są wynikiem konsultacji prowadzonych w ostatnich miesiącach 2016 roku przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z przedstawicielami pracodawców oraz urzędów pracy. W związku z tym zmianie ulegnie wzór wniosku pracodawcy o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy oraz zakres...

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 19 grudnia 2016 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Mławie.

IV Akademickie Targi Pracy w Ciechanowie za nami

W dniu 15.12.2016 roku Powiatowy Urząd Pracy w Mławie uczestniczył w IV Akademickich Targach Pracy odbywających się w Ciechanowie.

Pracodawcy zatrudniający cudzoziemców

W związku z planowanymi zmianami w „ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy” oraz nowymi rozwiązaniami w zakresie powierzania pracy cudzoziemcom.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 28 listopada 2016 roku odbyło się inauguracyjne posiedzenie VI kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy w Mławie.

Ogłoszenie o skróceniu naboru wniosków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż termin składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego zostaje skrócony do dnia 25.11.2016 r. ze względu na wyczerpujący się limit środków przeznaczonych na ten cel. O środki mogą ubiegać się wszyscy pracodawcy.

„Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót” – kolejne spotkanie

W dniu 17.11.2016 roku odbyła się kolejna grupowa informacja zawodowa dla osób zainteresowanych wyjazdem do pracy za granicę „Bezpieczny wyjazd bezpieczny powrót".

Konsultacje i porady specjalistów Urzędu Skarbowego w Mławie

W dniu 17 listopada 2016r. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie w ramach Punktu Konsultacyjnego organizuje dyżur specjalistów Urzędu Skarbowego w Mławie.

Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia

W dniu 28 października 2016 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia w Mławie.

NABÓR KANDYDATÓW NA SZKOLENIE

NABÓR KANDYDATÓW NA SZKOLENIE Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, że, planuje zorganizować szkolenie: Uprawnienia SEP do 1 kV

Wykaz pracodawców, z którymi zostały zawarte umowy w październiku 2016

Wykaz pracodawców, z którymi zostały zawarte umowy w październiku 2016

Osoby zainteresowane pracą w LG Electronics Mława

Osoby zainteresowane pracą w firmie LG Electronics Mława - Giełda Pracy w dniu 04.11.2016 roku.

Informacja o kontach bankowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, że z dniem 26 października 2016 uległy zmianie numery kont bankowych. Aktualnie Urząd obsługiwany jest przez Bank PKO BP S.A. Oddział w Mławie. Osoby regulujące zobowiązania wobec Urzędu zostaną indywidualnie poinformowani o numerach rachunków bankowych. W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Urzędem. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Wyświetlanie 226 - 250 z 332 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

5,7%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu listopada 2018r.

Statystyki i analiza
  • 847,80 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.017,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 423,90 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 27.481,20 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę