Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Mławie


Aktualności

Spotkanie „Przedsiębiorcą być”

W dniu 17 stycznia br. po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie z Fundacją TaxCare dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej

Zostań żołnierzem! Spotkanie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie już za nami

Po raz pierwszy w tym roku, w dniu 17 stycznia zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem WKU w Ciechanowie dla osób zainteresowanych karierą zawodową w służbach mundurowych

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 15 stycznia 2019 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy (PRRP) w Mławie. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie – Pan Witold Żerański oraz Zastępca Dyrektora – Pani Aldona Zasina.

Szukasz ciekawej stabilnej pracy? Zostań żołnierzem! Zapraszamy na spotkanie z Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie

Zapraszamy na kolejne, z cyklicznie organizowanych, spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Podczas spotkania zostaną omówione zasady rekrutacji w ramach wojsk obrony terytorialnej i czynnej służby wojskowej, warunki kształcenia oraz zatrudnienia przyszłych żołnierzy. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie, ul. Wyspiańskiego 7 pok. 212.

Pracodawco mamy dla Ciebie receptę na ukryty potencjał rynku pracy

Dnia 22 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 w sali 206 ZAPRASZAMY do udziału w spotkaniu na temat wsparcia pracodawców w pozyskaniu pracowników, w ramach podjętej kampanii promocyjnej „Ukryty potencjał osób nieaktywnych i biernych zawodowo”.

Zapraszamy wszystkie osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą na szkolenie, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie we współpracy z Fundacją Tax Care zaprasza wszystkie osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą na szkolenie, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 roku w siedzibie tutejszego Urzędu w Sali 206. Zaczynamy o godzinie 11.00.

Ogłoszenie o naborze wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Ukryty potencjał osób nieaktywnych i biernych zawodowo

Powiatowy Urząd Pracy rozpoczyna kampanię promocyjną skierowaną do osób, które nie mają i nie mogą uzyskać statusu osoby bezrobotnej oraz do pracodawców, którzy mają potrzeby kadrowe.

Czas na decyzję! Kim chciałbyś zostać jak dorośniesz?

Wybór szkoły zarówno ponadgimnazjalnej (ponadpodstawowej) jak i wyższej to odpowiedzialne zadanie w życiu młodego człowieka, które może zaważyć na całym późniejszym jego życiu. Jak właściwie dokonać tego wyboru? Zastanawiają się zarówno uczniowie jak i ich rodzice. Podjęcie tej decyzji ma fundamentalne znaczenie dla przyszłego życia zawodowego.

Sposób na znalezienie pracy lub pracownika

W naszym życiu musi być czas na wszystko, także na naukę, pracę i odpoczynek. Dążeniem wielu osób jest znalezienie pracy oraz jej utrzymanie. Nie można liczyć na przypadek, chociaż zdarzają się. W uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia osobom bezrobotnych, a pracodawcom właściwego, dobrego wykwalifikowanego i kompetentnego pracownika pomagają projekty realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Mlawie

Wykaz pracodawców, z którymi w grudniu 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców, z którymi w grudniu 2018 r. zawarto umowy

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym Dyrekcja oraz Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie

Zdobądź uprawnienia - znajdź pracę w firmie STRABAG!

Z początkiem 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z jednym z europejskich koncernów budowlanych. Wiedząc, że wykonawcą planowanego „naszego” odcinka Trasy S-7 będzie Oddział SRTABAG w Nidzicy, nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami firmy.

SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE ... TECHNOKABEL

Z cyklu artykułów "Sami nie wiecie co posiadacie..." przedstawiamy Państwu już trzecią nowatorską firmę, działającą na terenie powiatu mławskiego, która jest producentem kabli i eksporterem swoich produktów na rynki międzynarodowe.

Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

W dniu 17 grudnia 2018 roku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy (PRRP) w Mławie. W spotkaniu uczestniczył Starosta Mławski - Pan Jerzy Rakowski, członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie – Pan Witold Żerański oraz Zastępca Dyrektora – Pani Aldona Zasina.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE BONU NA ZASIEDLENIE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA Ostatnia w tym roku szansa by ubiegać się o Bon na zasiedlenie!

PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Przedłużamy nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej do 18.12.2018r.!

Ogłoszenie

Dnia 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) Powiatowy Urząd Pracy w Mławie będzie nieczynny. Wyznaczonym dniem pracy jest 15 grudnia 2018 r. (sobota).

PRZEDŁUŻAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Ostatnia w tym roku szansa by ubiegać się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej!

Wykaz pracodawców, z którymi w listopadzie 2018 r. zawarto umowy

Wykaz pracodawców, z którymi w listopadzie 2018 r. zawarto umowy

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Ostatnia w tym roku szansa by ubiegać się o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej!

Ten projekt pomoże Ci znaleźć pracę lub pracownika.

Jeśli szukasz pracy i masz problem z przygotowaniem się do powrotu na rynek pracy ten projekt jest dla Ciebie! Stając się uczestnikiem projektu będziesz miał możliwość poznania siebie, wzmocnienia motywacji i nabycie odwagi w poruszaniu się po rynku pracy. Zdobędziesz umiejętności niezbędne do przygotowania do spotkania z pracodawcą, co będzie mogło przyczynić się do zdobycia zatrudnienia.

Nie jesteś sam. Podobne problemy mają też inni

W ramach projektu Razem do Samodzielności realizowane są warsztaty dla osób po kryzysach i ich rodzin, które odbywają się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie. Na warsztaty zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w dwóch grupach, które już działają w Mławie. Jedna z nich zajmuje się wspieraniem, edukacją i aktywizacją osób po kryzysach. Natomiast druga grupa przeznaczona jest dla rodzin osób, które doświadczyły kryzysu psychicznego.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SZKOLENIA GRUPOWE

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie prowadzi rekrutację na szkolenia grupowe: Pracownik z obsługą programu WF-MAG i ECDL B3 oraz Pracownik z uprawnieniami do prac na wysokości oraz SEP do 1 kV. Rekrutacja na szkolenia trwa od 16-26.11.2018r.

WZNAWIAMY NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje, iż z dniem 15.11.2018r. wznawia nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Wyświetlanie 1 - 25 z 332 rezultatów.
Pozycji na stronę: 25

5,7%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu listopada 2018r.

Statystyki i analiza
  • 847,80 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 1.017,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 423,90 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 27.481,20 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej
język migowy

Zobacz informacje na temat obsługi niepełnosprawnych.

Zobacz

Mapa położenia urzędu
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

ul. Wyspiańskiego 7
06-500 Mława

telefon: +48 23 654 34 01
telefon: +48 23 654 19 96
faks: +48 23 654 34 04
e-mail: waml@praca.gov.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę